Lalki Equestria Girls

Nadchodzi nowa moda! Znane wszystkim dziewczynkom kucyki z bajki My Little Pony Przyjaźń to Magia mają swoje odpowiedniki w świecie ludzi! Gdy Twilight Sparkle ze swoim smokiem przenoszą się poprzez lustro do dziwnej krainy, to Twilight zmienia się w dziewczynę, a Spike w psa. Dziwną krainą jest szkoła, w której bohaterowie spotykają innych uczniów do złudzenia przypominających przyjaciółki z Ponyville. Jest więc sportowa Rainbow Dash, szalona Pinkie Pie, nieśmiała Fluttershy oraz kowbojka Applejack. Są też inni - bajkę zobaczcie zresztą sami.
Lalki z serii Equestria Girls przeznaczone są dla dziewczynek, które już wyrosły z zabawy kucykami, ale które nadal jeszcze chętnie obejrzą kolejny odcinek z krainy Equestria.
Sortuj według:
1
Equestria Girls - Friendship Party Pack - Imprezowy zestaw przyjaciółek: komplet 7 lalek (E1933)
Equestria Girls - Friendship Party Pack - Imprezowy zestaw przyjaciółek: komplet 7 lalek (E1933)

Equestria Girls: Siedem lalek: Imprezowy zestaw przyjaciółek. E1933.

Producent: Hasbro

169,00 zł

1

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store