Wybierz kategorię

Kung Fu Panda 3 - Maskotka Panda Mei Mei 20cm

Kung Fu Panda 3 - Maskotka Panda Mei Mei 20cm
  • producent: Whitehouse Leisure
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 37,00 19,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Kung Fu Panda 3 - maskotka Panda Mei Mei

Panda Po powraca w nowym filmie Kung Fu Panda 3. Tym razem Po nie tylko odnajdzie ojca i rodzinę, ale zmierzy się z ogromnym wyzwaniem. Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand. Ciekawe jak Po poradzi sobie z tym zadaniem? Myślę, że co by się nie działo, Po pozostanie sobą i będzie walczył w swoim oryginalnym pandzim stylu: zaciekle, ale z humorem - jak to tylko Po potrafi.

Pandę Mei Mei poznajemy w trzeciej części filmu Kung Fu Panda. Mei Mei to kobieta Panda, która mieszka w wiosce Pand. Mei Mei ma romantyczną obsesję na punkcie Po ponieważ została narzeczoną Po poprzez zaaranżowane małżeństwo.
Wysokość maskotki to około 20cm.
Produkt oryginalny na licencji Dreamworks.Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store