Harry Potter - lalka Hermione Granger FYM51

Harry Potter - lalka Hermione Granger FYM51
  • producent: Mattel
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 149,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Harry Potter - lalka Hermione Granger

Przedstawiamy serię lalek ze świata czarodziejów, na licencji filmu Harry Potter. Są to uczniowie i nauczyciele Hogwartu, sławnej szkoły dla magicznie uzdolnionych dzieciaków. Lalki są starannie wykonane i mają zdejmowane niektóre elementy garderoby. Mają też wile punktów artykulacji, dzięki czemu można je ustawiać w różnych pozycjach.
 
Hermione Granger pochodzi z rodziny Mugoli. Oznacza to, że jej rodzice nie są czarodziejami. Ona jedyna z rodziny dostała się do szkoły dla czarodziejów, do Hogwardu. Hermiona jest mądra i uwielbia się uczyć. Jest zaradna, pomysłowa i pomocna, nie raz pomogła Haremu i Ronowi wyjść z opresji. Niestety przez swoją dużą inteligencję Hermiona czasami jest zarozumiała i uważa, że ma zawsze rację.
 

Wysokość lalki to około 24cm.
Kod produktu: FYM51.
Lalka nie stoi samodzielnie.

Kategoria wiekowa: 6+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.
 

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store