Harry Potter - lalka Harry Potter w stroju do gry w Quidditch'a GDJ70

Harry Potter - lalka Harry Potter w stroju do gry w Quidditch\'a GDJ70
  • producent: Mattel
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 129,00 109,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Harry Potter - lalka Harry Potter w stroju do gry w Quidditch'a

Przedstawiamy serię lalek ze świata czarodziejów, na licencji filmu Harry Potter. Są to uczniowie i nauczyciele Hogwartu, sławnej szkoły dla magicznie uzdolnionych dzieciaków. Lalki są starannie wykonane i mają zdejmowane niektóre elementy garderoby. Mają też wile punktów artykulacji, dzięki czemu można je ustawiać w różnych pozycjach.
 
Harry Potter to główny bohater książek i filmów z cyklu: Harry Potter. To młody czarodziej, który uczęszcza do szkoły magii i czarodziejstwa: do Hogwartu. Harry jest sierotą, jego rodziców zabił zły czarnoksiężnik Voldemort.
Początkowo Harry mieszka u rodziny mugoli: z ciotką, wujkiem i kuzynem. Jego przygody zaczynają się gdy Harry dostaje wezwanie do szkoły, właśnie do Hogwartu. Harry opuszcza świat zwykłych ludzi i przez peron 9 i 3/4 udaje się na spotkanie nieznanego aby dowiedzieć się prawdy o sobie, swoich rodzicach, rodzinie oraz zadaniu jakie mu wyznaczono.

Wysokość lalki to około 26cm.
Kod produktu: GDJ70.
Lalka nie stoi samodzielnie.

Kategoria wiekowa: 6+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.
 

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store