Harry Potter - lalka Harry Potter w stroju na Bal Bożonarodzeniowy (GFG13)

Harry Potter - lalka Harry Potter w stroju na Bal Bożonarodzeniowy (GFG13)
  • producent: Mattel
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 99,99 79,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Harry Potter - lalka Harry Potter w stroju na Bal Bożonarodzeniowy

Przedstawiamy serię lalek ze świata czarodziejów, na licencji filmu Harry Potter. Są to uczniowie i nauczyciele Hogwartu, sławnej szkoły dla magicznie uzdolnionych dzieciaków. Lalki są starannie wykonane i mają zdejmowane niektóre elementy garderoby. Mają też wile punktów artykulacji, dzięki czemu można je ustawiać w różnych pozycjach.
 
Ta inspirowana filmem "Harry Potter" lalka Harry Potter przeniesie Cię do Hogwartu na zaczarowany wieczór na Balu Bożonarodzeniowym. Lalka Harry wygląda tak samo jak jego postać z filmu "Harry Potter i Czara Ognia" i jest ubrany w swój niezapomniany strój na Bal Bożonarodzeniowy nowoczesne szaty w czarnym kolorze, białą koszulę i dopasowaną muszkę. Autentyczne detale, takie jak kultowa blizna i okulary oraz dodatek: zaproszenie na Bal Bożonarodzeniowy dodają lalce autentyczności.
 
Lalka Harry ma jedenaście „przegubów” - na szyi, ramionach, biodrach, kolanach, łokciach i nadgarstkach - dzięki czemu jest gotowa na pomysłową zabawę i czarujące pozy!
 
Wysokość lalki to około 26cm.
Kod produktu: GFG13.
Lalka nie stoi samodzielnie.

Kategoria wiekowa: 6+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.
 

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store