Galeria maskotek - Włatcy Móch


Czesio

Czesio

Postać: Czesio jest zielonym zombie. Za pierwszym razem umarł, ponieważ zebrały się w nim wszystkie wady rozwojowe i genetyczne. Pamiątką po tym wydarzeniu jest dziura w głowie i wystający mózg. Dodatkowo nie ma skóry i mięśni na lewej nodze. Jest opóźniony w rozwoju, ma dysleksję i się garbi. Potrafi odczepiać swojego penisa i nazywa go pieszczotliwie Wackiem. Jego najlepszymi przyjaciółmi są miś Przekliniak (mieszka razem z nim na cmentarzu) i własny Wacek. W przeciwieństwie do pozostałej trójki głównych bohaterów jest przesadnie uprzejmy dla innych.

Seria: Włatcy Móch

Producent: Kolor-Plusz

Wysokość: 18 - 55cm

Anusiak

Anusiak

Postać: Anusiak ma 8 lat i jest najgrubszy z czwórki głównych bohaterów serialu Włatcy Móch. Nosi niebieski T-shirt w kratę, krótkie spodenki, a na głowie ma rozczochraną fryzurę, cierpi na alergię więc zawsze pociąga nosem. Z zachowania jest bardzo arogancki, wulgarny i agresywny, ma jednak talent do elokwentnych wypowiedzi publicznych. Podobnie jak jego ojciciec chce założyć związek zawodowy żeby zdobyć władzę w kraju.

Seria: Włatcy Móch

Producent: Kolor-Plusz

Wysokość: 18 - 29cm

Maślana

Maślana

Postać: Maślana to najbogatszy i najsprytniejszy bohater kreskówki Włatcy Móch. Na ósme urodziny rodzice otworzyli mu konto i od tego czasu pieniądze tam zgromadzone symbolizują dla niego władzę. Maślana twierdzi, że wszystko i wszystkich można kupić. W przyszłości chce zostać prezesem Banku Światowego.

Seria: Włatcy Móch

Producent: Kolor-Plusz

Wysokość: 18 - 29cm

Konieczko

Konieczko

Postać: Konieczko jest najmądrzejszym z czwórki czołowych bohaterów serialu Włatcy Móch. Ponieważ szybciej myśli niż mówi to jąka się i ma problemy z omunikacją. Konieczko chce w przyszłości zostać przewodniczącym Fundacji Nobla i dodatkowo stworzyć broń dzięki ktrej zapanuje nad światem. Często przeprowadza eksperymenty na zwierzętach.

Seria: Włatcy Móch

Producent: Kolor-Plusz

Wysokość: 15 - 24cm

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store