Galeria maskotek - Happy Tree Friends


Lumpy

Łoś Lumpy

Postać: Lumpy (alias Niezdarek) jest niebieskim łosiem i do tego ogromną niezdarą. Za jego sprawą bardzo często giną inne zwierzęta; sam ginie rzadziej od innych i mniej efektownie. Pomimo swojej niezdarności w serialu ma wiele ról, np. jako stróż prawa czy sprzedawca w sklepie mięsnym, a nawet czarodziejem, często ma rolę opiekuna, np. w wycieczce do zoo.

Seria: Happy Tree Friends

Producent: PlayByPlay

Wysokość: 25cm, 34cm

Cuddles

Króliczek Cuddles

Postać: Cuddles (alias Maskotek) to królik florydzki o żółtej barwie, jedna z najsympatyczniejszych i zarazem najczęściej i najbardziej efektownie ginących postaci występujących w bajce Happy Tree Friends. Cuddles nosi różowe kapcie w kształcie królików, często się uśmiecha i bardzo lubi Giggles (Gilgotkę).

Seria: Happy Tree Friends

Producent: PlayByPlay

Wysokość: 20cm, 27cm

Flippy

Miś Flippy

Postać: Flippy (alias Wojaczek) – zielony baribal (czyli niedźwiedź czarny), ubiera się zawsze w strój wojskowy w kolorze khaki. Jest niezrównoważony psychicznie, prawdopodobnie cierpi na schizofrenię, bo gdy coś skojarzy mu się z wojną dostaje napadów złości, podczas których zabija pozostałych bohaterów, a później oczywiście jest zdziwiony zastałymi martwymi ciałami.

Seria: Happy Tree Friends

Producent: PlayByPlay

Wysokość: 20cm, 27cm

Nutty

Wiewiórka Nutty

Postać: Nutty (alias Czubek) – zielona wiewiórka ze szklanym okiem. Amatorka cukierków i lizaków, jest silnie uzależniona od słodyczy - jak tylko je zobaczy, to nie zważając na grożące jej niebezpieczeństwa musi je zdobyć. Pojawia się dość rzadko, za to ginie dość efektownie.

Seria: Happy Tree Friends

Producent: PlayByPlay

Wysokość: 20cm, 27cm

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store