Galeria maskotek - Sonic X


Sonic

Sonic the Hedgehog

Postać: Sonic the Hedgehog (pol. Jeż Sonic) – bohater gier komputerowych z serii Sonic the Hedgehog wydawanych przez firmę Sega oraz serialu anime pt. Sonic X; niebieski humanoidalny jeż w czerwonych butach osiągający prędkości ponaddźwiękowe poruszając się pieszo. Jego imię znaczy po angielsku dźwiękowy (chodzi o jego szybkość).

Seria: Sonic X

Producent: PlayByPlay, Tomy

Wysokość: 20cm, 25cm

Tails

Tails

Postać: Miles „Tails” Prower jest pomarańczowym lisem o dwu ogonach, które umożliwiają mu poruszanie się w powietrzu na podobieństwo helikoptera albo zwiększają prędkość biegu (ogony obracają się w pozycji pionowej – „helikopter” dający ciąg naprzód). Jest wyjątkowo uzdolnionym mechanikiem o ilorazie inteligencji wynoszącym ok. 300 punktów (czyli może stawać w szranki z geniuszem Eggmana). Tails jednakże używa swoich zdolności wyłącznie do czynienia dobra.

Seria: Sonic X

Producent: PlayByPlay, Tomy

Wysokość: 20cm, 25cm

Knuckles

Knuckles

Postać: Knuckles the Echidna, jeden z przyjaciół Sonica, jest czerwoną kolczatką płci męskiej. Ma on 16 lat, 110 centymetrów wzrostu i waży 40 kilogramów. Jego imię pochodzi z angielskiego i znaczy stawy kosteczki u rąk, tym bardziej, że ich używa najczęściej do walki. Do jego zdolności można zaliczyć ogromną siłę, duże umiejętności walki wręcz oraz umiejętność szybowania w powietrzu. Jest osobą o silnym charakterze, skorą do walki, prostolinijną, co przysparza mu wiele kłopotów.

Seria: Sonic X

Producent: PlayByPlay

Wysokość: 25cm

Shadow

Shadow the Hedgehog

Postać: Shadow the Hedgehog jest antybohaterem i przeciwieństwem Sonica. Został stworzony laboratoryjnie z DNA obcej istoty jako „najwyższa forma życia”. Shadow jest postacią wyalienowaną, chadzającą własnymi ścieżkami. Jego umiłowanie samotności przewyższa nawet skłonności Knucklesa. Shadow bywa nieuprzejmy, twardy, zaczepny i kpiący, choć sam zachowuje przy tym opanowanie. Potrafi manipulować czasem i przestrzenią, posiada prawdopodobnie nieśmiertelne ciało.

Seria: Sonic X

Producent: PlayByPlay

Wysokość: 25cm

Dr Eggman

Dr Eggman

Postać: Doktor Eggman (Doktor Ivo Robotnik) jest głównym złoczyncą gier z serii Sonic the Hedgehog z firmy Sega. Eggman jest dość otyłym i wysokim mężczyzną około pięćdziesiątki, ubranym w czarne obcisłe spodnie i czerwoną marynarkę. Jego charakterystyczną cechą są długie brązowe wąsy. Dr Eggman jest wnukiem słynnego naukowca Profesora Geralda Robotnika i kuzynem Marii Robotnik. Głównym celem doktora jest przejęcie władzy nad światem. Eggman posiada IQ równe 300.

Seria: Sonic X

Producent: PlayByPlay

Wysokość: 25cm

Chris

Chris

Postać: Chris, czyli Christopher Thorndyke jest człowiek, a konkretnie dwunastoletnim chłopcem. Chris jest synem Lindsey i Nelsona, wnukiem Chucka. Przyjaźni się z  Sonic'em oraz pozostałą paczką zwariowanych postaci filmu Sonic X. Chris po uszy jest zakochany w Helen.

Seria: Sonic X

Producent: PlayByPlay

Wysokość: 25cm

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store