Jurassic World - maskotka dinozaur szary (B) - rozmiar T1

Jurassic World - maskotka dinozaur szary (B) - rozmiar T1
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 40,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Jurassic World - maskotka dinozaur szary (B)

Jurassic World to już kolejny film z serii Jurassic Park. Tym razem od wydarzeń w Parku Jurajskim mija 22 lata a na wyspie Isla Nublar jest park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Na terenie parku ciągle trwają pracę nad nowymi atrakcjami i okazami dla odwiedzających. Naukowcy tworzą więc nowy gatunek dinozaura: większy, silniejszy i straszniejszy, który ma dostarczyć zwiedzającym większych emocji. Wkrótce jednak sytuacja wymyka się spod kontroli i gad ucieka z parku.
To krótkie streszczenie scenariusza. Sam film pozostawiamy do oceny widzom a być może i miłośnikom dinozaurów. Jedno jest pewne: główni bohaterowie: dinozaury z pewnością zasłużyły na nagrodę i wypadły wprost oszałamiająco: budząc grozę i po raz kolejny udowodniły swoją wielkość!
Powitajmy więc wielkie gwiazdy filmowe w Maskotkowie!

Maskotka dinozaur jest w kolorze szarym. Wyglądem nawiązuje do dinozaura wyhodowanego w filmie poprzez połączenie innych gatunków. Wykonany jest za pluszu i ma wyszywane oczy.
Pluszowy dinozaur ma około 23cm wysokości i potrafi stać samodzielnie.
Każdy dinozaur z tej serii ma na tułowiu logo: Jurassic World - świadectwo oryginalności zabawki.Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store